Rychle, rychle běží čas

2. června 2017 v 11:52 | Markéta
Denně riskují lidé pro minuty, vteřiny, sekundy své životy. Na silnicích je snad tisíce příkladů a docela nesmyslných. Lidé nejsou trpěliví. Ohrožují nejen sebe, ale i všechny okolo.
Tak nějak ale mám pocit, že jsme netrpěliví všichni. Spěcháme a mnohdy ani nevíme kam. Ten neklid je v nás všech hluboko zakořeněn. Ano, silnice je jeden příklad. Auta na sebe troubí, jen proto, že řidič nedokáže okamžitě zareagovat.
Stačí si ale jen zajít k lékaři do čekárny. Existují nenapravitelní "předbíhači". Nevadí jim, že ostatní hodinu či dvě čekají, a prostě suverénně jdou dopředu. Asi jsou přesvědčeni, že ten jejich čas je důležitější, než těch ostatních.
Kam, že se to všichni ženeme? To opravdu nevím. Nejhorší na celé věci je, že ačkoli to kritizuji, nejsem výjimka. Jak krásné by bylo užívat si přítomného okamžiku? Oné vzácné chvíle, která se třeba nikdy nevrátí. Zapomenout se ptát a dělat si starosti, co přinese zítřek. Zapomenout na včerejšek a na všechny bolesti a strasti a naplno žít. Žít, jak nejlépe umíme, tak abychom se nemuseli za nic stydět, a když už nějakou tu chybu uděláme, tak abychom ji dokázali přijmout, protože jsme jen lidé, kteří chybují a sami sobě se dokázali zasmát.
Zpomalme, včetně mě, protože když všichni z nás trošku zvolní tempo, bude se nám lépe žít. Všude je tlak a stres a to žádné práci a radosti ze života ani trochu nepřidá.
Jen v jediném oboru se zpomalit nedá. A tím je medicína. Ano, tam čas rozhoduje. Sekunda může trvat věčnost. Rozhoduje se o životě a smrti. Je to čas, který má hodnotu života.

Proto, až budete sedět v autě a kolem pojede houkající sanitka, prosím, uhněte na stranu a darujte jí trochu času, ona ho právě v tuto chvíli pro někoho hodně moc potřebuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss | Web | 2. června 2017 v 11:58 | Reagovat

Pěkný článek, ale bohužel, doba je uspěchaná a nejsem si jistá jestli to jde zastavit...

2 Lucifer | E-mail | Web | 2. června 2017 v 12:20 | Reagovat

Zajisté jste slyšeli o tom, že někdo prodal draho nějakou zavedenou oblíbenou doménu, o co zde jde? Jde zde o to, že když si koupíte novou doménu tak její zviditelnění na internetu trvá minimálně pět let! Já hovořím o zakořenění, které umožňuje růst návštěvnosti, stránka je jako strom a takový strom roste velmi pomalu a trvá mnoho let, než začne dávat majiteli zisk.

Můžete sice existovat bez domény pod provozovatelem blogovacího systému, nebo pod sociální sítí, zde ale nemá vaše existence žádnou hodnotu, která vám přinese v budoucnosti zisk. Nestačí si jenom zaplatit; optimální doménu s koncovkou com, profesionální tvorbu stránky, rychlý stabilní hosting, atd.

Nejdůležitější je být každý den aktivní, a vytvořit zde zajímavý obsah, který je originální a mazat nevhodné komentáře. Nemyslete si, že obsah ukradnete z internetu, vyhledávače dneska už jsou inteligentní, a velmi rychle poznají kradený obsah!

Podnikání je nejvíce o vytrvalosti a profesionalitě, ideální je mít dvanáct domén s podobným zaměřením a věnovat minimálně 30 minut každý den jedné doméně. Zapomeňte na vše, co se snaží vás okrást o čas, na internetu je mnoho systémů, co se snaží vás okrást chytře o čas, jde hlavně o; Seznam, Google, Facebook, YouTube, Novinky, atd. základem je budování zpětných hodnotných odkazů, hodnotu u stránky vytvářejí nejvíce zpětné odkazy!

3 Kateřina | Web | 3. června 2017 v 13:45 | Reagovat

Až totiž zpomalíme, budeme si více všímat toho pěkného kolem nás. V tom spěchu to opravdu nedáváme...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama